Lokaty walutowe

Frank jest bardzo popularną walutą, jeżeli chodzi o branie kredytów. Warto jednak również wspomnieć, iż w naszym kraju istnieje możliwość lokowania pieniędzy właśnie we frankach szwajcarskich. Wystarczy tylko skorzystać z oferty Lokaty Walutowej, podobnej do tej opisanej niżej w BZ WBK.

Wielka Brytania jest najpopularniejszym kierunkiem emigracji za pracą. Zwiększa się zatem ilość oszczędności Polaków w funtach brytyjskich. Jeżeli potrzebujemy przechować nasze pieniądze po powrocie do kraju, a nie chcemy wymieniać ich na złotówki, warto jest skorzystać z Lokaty Walutowej w Funtach, np. takiej w BZ WBK, która opisana jest poniżej.

Dolar Amerykański jest najpopularniejszą walutą, jeżeli chodzi o inwestowanie w waluty obce. Niektórzy oprócz zakupu samych dolarów, dodatkowo chcą coś skubnąć na lokacie. Z pomocą przychodzą im wtedy banki, które oferują Lokaty Walutowe w Dolarach. Jednym z nich jest BZ WBK, a parametry depozytu znajdziemy poniżej.

Lokaty Walutowe na naszym rynku nie są często spotykane, a zapotrzebowanie na nie rośnie razem z ilością ludzi wybierających się do pracy za granicą. O ile po powrocie nie postanowią oni wymienić waluty obcej na złotówki od razu, bardziej opłaca się wpłacić je na Lokatę Walutową, niż dusić w szufladzie. Poniżej wszystkie parametry depozytu w […]