Lokaty promocyjne

Getin Online (Getin Bank) w ostatniej ofercie trzyma nieco zachęcających propozycji. Wyróżniającą się jest Lokata Słoneczna, która założona na 3 miesiące wykarze użytkownikom profit 3,25% brutto. Nie zapominajmy o wzięciu pod uwagę belkowego, co obniża nasze odsetki. Nazwa: Lokata Słoneczna Bank: Getin Online (Getin Bank) Waluta: PLN Okresy umowy: 3 miesiące Oprocentowanie: 3,25% Kapitalizacja: na […]

Noble Bank znany jest z tego, iż gustuje tylko w użytkownikach z grubym portfelem. Nie inaczej jest w przypadku depozytów oferowanych przez tę instytucję. Dobrym przykładem może być opisywana dzisiaj Lokata Na Otwarcie, wprowadzona do oferty z okazji uruchomienia systemu bankowości elektronicznej noble Bank.

Idea Bank po raz kolejny pokazuje, iż na rynku depozytów bankowych jest jednym z liderów. Tym razem Lokata Na Dobry Początek pozwala nam zarobić aż 7,5% brutto. Szkoda tylko, iż można posiadać maksymalnie dwa takie produkty, a kwota maksymalna nie jest większa. Dokładne parametry oferty znajdują się poniżej.

Lokata Rekomendacyjna jest produktem, który pozwala na zarobienie trochę więcej, jeżeli uda nam się ściągnąć do Alior Sync jeszcze przynajmniej jedną osobę, chcącą założyć taki sam produkt. My dostajemy o 1,5% wyższe oprocentowanie, a Alior Sync więcej klientów.

Getin Online, czyli internetowy oddział Getin Banku, ma już dwa lata. Z tej okazji do swojej oferty na trzy dni wprowadzić nową, promocyjną Lokatę Urodzinową. Depozyt można zakładać do 17. października, ale bank zastrzega sobie prawo do wydłużenia promocji.

mBank coraz częściej próbuje nakłaniać swoich klientów do korzystania z produktów oszczędnościowych, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe promocje. Dziś postanowił pod szyldem wyrośniętej mLokaty, zwiększyć oprocentowanie swoich depozytów nawet do 6,50% brutto.

Idea Bank postanowić wyciągnąć trochę pieniędzy od bogatszych użytkowników lokat bankowych, wprowadzając Lokatę De Luxe, której minimalna kwota została ustalona na poziomie 50 000zł. Promocja trwa do 17. października, lecz Idea Bank zastrzega sobie prawo do jej przedłużenia.

Lokata Na Wyścigi w ofercie Getin Banku widnieje już po raz kolejny. Tym razem bank daje nam do dyspozycji 10000 takich lokat, więc raczej nie powinno być problemu z dorwaniem przynajmniej jednej z nich. Oprocentowanie nie jest najwyższe na rynku, ale nie jest też małe. Poniżej dokładniejsze parametry produktu.

Lokata Limitowana jest kolejną promocyjną ofertą Idea Banku. Tym razem ograniczenie, jakie nakłada na nas bank nie jest czasowe, lecz ilościowe, bowiem w sumie wszyscy użytkownicy mogą założyć tylko 5000 takich lokat. Jeżeli więc chcielibyśmy to uczynić, musimy się śpieszyć, lub liczyć na zwiększenie puli.

Lokata Sierpnia jest kolejną z ofert banku Getin Bank w ramach promocji Lokata Miesiąca. Pierwsza z serii Lokata Kwietnia cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że bank postanowił ruszyć z kampanią reklamową Lokat Miesiąca. W sierpniu po raz kolejny możemy skorzystać z atrakcyjnej oferty, wysokooprocentowanej, czteromiesięcznej lokaty, która w porównaniu z Lokatą Lipca niewiele się […]