Lokaty bez podatku Belki

Lokata Idealna jest jednym z głównych produktów oszczędnościowych Idea Banku. Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek nie musimy płacić podatku Belki, a wysokie oprocentowanie Lokaty Idealnej i możliwość wyboru okresu oszczędzania sprawiają, że cieszy się ona dużym powodzeniem wśród użytkowników depozytów bankowych.

Lokata Trzy Wisienki, która od dzisiaj dostępna jest w ofercie Getin Online, jest pakietem trzech lokat, które są różne pod względem okresu trwania umowy, a także wysokości oprocentowania. W sumie składają się na zestaw, który może nam dawać ciekawe zyski, które wahają się na poziomie 5,22% netto w skali roku.

Lokata z Gwarancją na zmianę przepisów podatkowych jest kolejnym na naszym rynku produktem oszczędnościowym, który zabezpieczyć ma nasze oszczędności przed zapowiedzianymi przez Ministerstwo Finansów zmianami w Ordynacji Podatkowej, przez które niemożliwe będzie prowadzenie lokat bez podatku Belki. W przypadku, kiedy zmiany zostaną wprowadzone, Meritum Bank zwiększa nasze oprocentowanie tak, aby zyski pozostały na tym samym […]

Lokata Sierpnia jest kolejną z ofert banku Getin Bank w ramach promocji Lokata Miesiąca. Pierwsza z serii Lokata Kwietnia cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że bank postanowił ruszyć z kampanią reklamową Lokat Miesiąca. W sierpniu po raz kolejny możemy skorzystać z atrakcyjnej oferty, wysokooprocentowanej, czteromiesięcznej lokaty, która w porównaniu z Lokatą Lipca niewiele się […]

Lokata 4×4 jest nowym, promocyjnym produktem Getin Banku oraz Open Finance. Innowacyjność tego depozytu polega przede wszystkim na tym, że umowę można zerwać bez utraty odsetek przez trzy dni po zakończeniu każdego pełnego, czteromiesięcznego okresu. Oznacza to, iż lokata 4×4 może być traktowana jako lokata czteromiesięczna, która automatycznie się przedłuża, jeżeli nie wypłacimy pieniędzy w […]

Open Finance, podobnie jak Getin Bank, z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, wprowadził do swojej ofertę promocyjną Lokatę Wielkanocną. Parametry obu produktów są prawie takie same i podobnie jak w Getinie, ten depozyt może być założony tylko od 14 do 17 kwietnia 2011 roku.

Jest to promocyjny produkt, który można zakładać w internetowym oddziale Getin Banku od 14 do 17 kwietnia 2011 roku. Został wprowadzony na rynek z okazji zbliżających się świąt i charakteryzuje się podwyższonym oprocentowaniem oraz dzienną kapitalizacją odsetek.

Lokata Optymalna w Open Finance jest bardzo ciekawym produktem bezbelkowym, który oprócz możliwości zarabiania bez podatku, daje nam wysokie oprocentowanie naszych środków oraz dzienną kapitalizację odsetek, dzięki której codziennie możemy cieszyć się naszymi zyskami.

Lokata Na Start jest promocyjną ofertą krótkoterminowej lokaty bankowej, jaka dostępna jest w internetowym oddziale Getin Online. Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek, oprocentowanie 5,64% w skali roku na lokacie dwumiesięcznej, odpowiada oprocentowaniu 7% na lokacie tradycyjnej, gdzie kapitalizacja ma miejsce na koniec okresu umownego.

Lokata Codzienna w Getin Bank jest jednym z pierwszych depozytów bez podatku Belki, które wykorzystują zapisy w ordynacji podatkowej do zwiększenia efektywności lokaty. Dzięki codziennej kapitalizacji odsetek, nie przekraczając one jednorazowo sumy 2,49zł, dzięki czemu Lokata Codzienna nie jest praktycznie opodatkowana.