Getin Bank

Getin Online, czyli internetowy oddział Getin Banku, ma już dwa lata. Z tej okazji do swojej oferty na trzy dni wprowadzić nową, promocyjną Lokatę Urodzinową. Depozyt można zakładać do 17. października, ale bank zastrzega sobie prawo do wydłużenia promocji.

Lokata Na Wyścigi w ofercie Getin Banku widnieje już po raz kolejny. Tym razem bank daje nam do dyspozycji 10000 takich lokat, więc raczej nie powinno być problemu z dorwaniem przynajmniej jednej z nich. Oprocentowanie nie jest najwyższe na rynku, ale nie jest też małe. Poniżej dokładniejsze parametry produktu.

Lokata Be Green jest jednym z tak zwanych „klasycznych” depozytów bankowych. Oznacza to, iż nasze oszczędności na niej podlegają stałemu oprocentowaniu, przez z góry ustalony czas oraz znanymi parametrami. Od samego początku wiemy, na ile możemy liczyć.

Lokata Trzy Wisienki, która od dzisiaj dostępna jest w ofercie Getin Online, jest pakietem trzech lokat, które są różne pod względem okresu trwania umowy, a także wysokości oprocentowania. W sumie składają się na zestaw, który może nam dawać ciekawe zyski, które wahają się na poziomie 5,22% netto w skali roku.

Lokata Sierpnia jest kolejną z ofert banku Getin Bank w ramach promocji Lokata Miesiąca. Pierwsza z serii Lokata Kwietnia cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że bank postanowił ruszyć z kampanią reklamową Lokat Miesiąca. W sierpniu po raz kolejny możemy skorzystać z atrakcyjnej oferty, wysokooprocentowanej, czteromiesięcznej lokaty, która w porównaniu z Lokatą Lipca niewiele się […]

Lokata 4×4 jest nowym, promocyjnym produktem Getin Banku oraz Open Finance. Innowacyjność tego depozytu polega przede wszystkim na tym, że umowę można zerwać bez utraty odsetek przez trzy dni po zakończeniu każdego pełnego, czteromiesięcznego okresu. Oznacza to, iż lokata 4×4 może być traktowana jako lokata czteromiesięczna, która automatycznie się przedłuża, jeżeli nie wypłacimy pieniędzy w […]

Jest to promocyjny produkt, który można zakładać w internetowym oddziale Getin Banku od 14 do 17 kwietnia 2011 roku. Został wprowadzony na rynek z okazji zbliżających się świąt i charakteryzuje się podwyższonym oprocentowaniem oraz dzienną kapitalizacją odsetek.

Roczna polisolokata w Getin Banku jest rozwiązaniem bardzo dobrym dla tych, którzy chcą cieszyć się zyskami ze swojego kapitału, nie chcą płacić podatku Belki. Polisolokata jest ubezpieczeniem na życie i dożycie, dzięki któremu możemy pomnażać nasz kapitał lepiej, niż na niejednej lokacie bankowej.

Polisolokaty, chociaż nie są lokatami bankowymi, lecz ubezpieczeniami na życie i dożycie, zawieranymi z firmą ubezpieczeniową za pośrednictwem banku, działają jednak podobnie i podobnie jak lokaty, dają nam możliwość oszczędzania pieniędzy i zarabiania na naszym kapitale.

Polisolokata na 6 miesięcy w Getin Banku pozwala nam zarobić na tym samym poziomie co tradycyjne lokaty bankowe, jednocześnie nie będąc opodatkowanym podatkiem Belki. Dodatkowo zyskujemy ubezpieczenie na życie i dożycie, co jest kolejnym atutem polisolokaty.